Vytisknout

Hlas Ammánu

Hodnocení uživatelů:  / 0

ne, ne, video na úvodní stránce není žádnou propagací islámu. Bylo natočeno v Ammánu zavečer, takže kvalita nic moc. Zobrazuje místo, které se nachází poblíž centra města na náhorní plošince a které se jmenuje Herkulův chrám. Směs římské a velmi ranné křesťanské (dohromady tedy asi románské) architektury, podvečerní doba a zpěv muezínů, přicházející ze všech stran udělal z této návštěvy nevšední zážitek. A protože toto místo už navštívila značná část registrovaných uživatelů stránek, sdílíme.

Vytisknout

Nefunkční přihlašování

Hodnocení uživatelů:  / 0

Byla opravena nefunkční registrace nových uživatelů. Nyní se již můžete registrovat k získání plného přístupu na stránky s možností vstoupit do pracovního prostoru a vkládat vlastní obsah. Pokud se zobrazí hláška nelze konkretizovat funkci mail, nic se neděje, jste registrováni a po naší kontrole uživatele se můžete přihlásit.

Vytisknout

Česká vojenská encyklopedie

Hodnocení uživatelů:  / 1

Dnem 15. 8. 2011 byl Odborem doktrín spuštěn projekt České vojenské encyklopedie (ČVE), který nahrazuje původní zastaralou Vojenskou encyklopedii (VE), dosud prezentovanou jenom na intranetových stránkách.Česká vojenská encyklopedie je novelizovanou verzí VE s upgradovaným softwarem včetně revize platných pojmů a definic. V rámci novelizace byla doplněna možnost vyhledání termínů podle logicky a hierarchicky strukturovaných kategorií, aktualizována skupina editorů, odpovědných za obsahovou správnost uvedených pojmů podle jednotlivých terminologických skupin a rozšířeno spektrum uživatelů a přispěvatelů.

Číst dál: Česká vojenská encyklopedie

Vytisknout

Diskusní forum

Hodnocení uživatelů:  / 0

Bylo zpřístupněno diskusní fórum. Přístup má každý, i anonym. Můžete zakládat témata, hodnotit, pomlouvat. Mazány budou neslušné příspěvky. Uvidíme jak to půjde.

Vytisknout

K nové grafice a novému roku

Hodnocení uživatelů:  / 1

 

Vy, co už jste naše stránky navštívili, jste si jistě všimli nové grafické úpravy stránek. Reagoval jsem na poměrně častý názor, že stránky jsou příliš tmavé, špatně se v nich čte a působí depresivně.

Číst dál: K nové grafice a novému roku

Vytisknout

Hlasování

Hodnocení uživatelů:  / 0

V hlavním menu je nově zveřejněna položka hlasování. Hlasovat můžete anonymně i s přihlášením. Každý má tolik hlasů, kolik je uvedeno ve spodní části dotazníku. Lze komentovat jednotlivé odpovědi. Celkový grafický přehled hlasování obdržíte kliknutím na ikonu grafu v pravém horním rohu dotazníku.

Uživatelské menu

Hlasování

Budoucnost chemického vojska

ČR se přihlásí ke svým závazkům v oblasti OPZHN a chemické vojsko čeká rozvoj! - 33.3%
Armáda nebude schopna financovat rozvoj a současný stav bude zakonzervován! - 33.3%
Chemické vojsko bude existovat, ale sloučí se s ostatními druhy vojsk! - 16.7%
Chemické vojsko zanikne s ostatnímu druhy vojsk! - 16.7%

Total votes: 6
The voting for this poll has ended on: 25 zář 2012 - 00:00